İş Ortaklığı Şartları
18 Yaşını Doldurmuş Olmak.
Aylık Stabil Müşteri Potansiyeline Sahip Olmak.
Cihazlar Teknik Destekten Anlamak.
Güvenilir İş Birliğine Yatkın Olmak

Iptv Reseller Nedir?

Iptv bayilik sistemi size özel açılan yönetim paneli üzerinden müşterilerinizi anlık olarak yönetebilme şansı tanımaktadır.
Sınırsız test hakkıyla potansiyel müşterilerinize deneme yayınları açarak kalitemizi gösterebilir ve yayınlarımızı daha rahat insanlara ulaştırabilirsiniz.
İş ortaklığımıza dahil olmak için extra ücret ödemek zorunda değilsiniz kredili sistemimiz olduğu için kaldığınız kredi kadar yayın açabilirsiniz! Bu sayede çok fazla sermaye ayırmadan ek bir kazanç kapısını aralamış olursunuz.
%100 - %200 arasında kar marjı ile kendi işinizin patronu olun!
Teknolojiye olan ilginiz karşılıksız kalmasın...
Yayın fiyatları kredi olarak hesabınızdan düşecektir. 1 Kredi 1₺'dir.
2000₺ ilk ödeme alınır! Panelinize kredi olarak eklenir.
İş ortaklığı programımıza üye olan bayilerimiz 1 saat, 3 saat, 12 saat ve 24 saat olarak sınırsız test açabilme hakkına sahiptir.

Bayi Panelimizden Görüntüler

Kolay erişim paneliyle tüm yetkiler parmaklarınızın ucunda!

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan soruları inceleyip bazı problemlere çözüm bulabilirsiniz.

Ücretsiz test yayını verebiliyor muyuz? / Günde kaç adet test yayını?
Her iş ortağımız potansiyel müşterilerine test yayını verebiliyor, Sınırsız test yayını açma hakkına sahiptir bayilerimiz. 1 saat, 3 saat, 12 saat ve 24 saat olarak farklı zaman dilimlerinde test yayını sunabilmektedirler...
Bayilik panelinde ne tür işlemler yapabilirim?
İş Ortaklarımız bayi panelinde test açma, yayın açıp uzatabilme ve yayını askıya alıp açabilme özellikleri yanı sıra hangi kullanıcının hangi yayını izlediğini ve hat(hız) değerlerini göre bilme şansına sahiptir.
Destek saatleri ve teknik bilgi?
7 Kişilik bir ekipten oluştuğumuzu belirtmek isterim, destek ve teknik bilgi açısından yüksek donanıma sahip ekip arkadaşlarımız anında sorun çözebilecek kabiliyete ve donanıma sahiptir. Sistemimiz stabil çalıştığı için destek konusunda çok fazla iş düşmeyebilir bize.
Ne sıklıkla kredi yükleye bilirim?
Ayda en az 500₺ kredi yüklemesi yapılması gerekiyor, bazen esneklik saglayabiliyoruz!
1 Aylık / 3 Aylık / 6 Aylık / 24 Aylık / Bayiler için Geçerli midir?
Bu zaman kadar sunulmamış bir hizmeti hayata geçirdik ve bayilerimiz için kısıtlamaları kaldırdık! İstediğiniz sürede paketinizi açabilirsiniz...
Kanallar local yayın mıdır?
Bu soru ile hemen hemen sürekli karşılaşmaktayız, Uzun yıllardır bu sektörde olmamızın ve bayi ve müşterilerimizi mağdur etmememizin tek sebebi budur! Sağdan soldan toplama içeriklerle hizmet vermeyen iptvsatis.de yayınları tamamiyle local kendi datacenterlerinden sizlere ulaştırmaktadır!
Bayilerin açtığı yayınlarda iade var mıdır?
Biz sitemizde müşterilerimize 2 haftalık iade garantisi sunmaktayız! Yayınlarımıza ve hizmetimize güvendiğimiz için bayilerimize de bu şansı sunmaktayız. 2 Hafta iade garantisi iş ortaklarımız içinde geçerlidir!
Cihaz satışı!
Türkiyede Cihaz Satışımız Yoktur
WebTv ve Mobil uygulamaları İş ortaklarımız kullana biliyor mu?
Müşterilerimiz için hazırladığımız Web TV, iOS, Android ve Windows bilgisayarlar için hazırladığımız Masaüstü programını tüm bayilerimizde kullanabilir. Uygulamalarımız içerisinde kendi website reklamlarımız bulunmamaktadır!
Özel DNS (kendi domain ismi) hakkı veriliyor mu?
Bayilerimiz için Özel DNS hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.
Kendimize özel kanal sıralaması ve buket yapılıyor mu?
İş ortaklarımız yani bayilerimiz için kendilerine özel kanal sıralaması veya buketler yapmaktayız! kendinize özel kanal listesine sahip olmak istemez misiniz?
Whatsapp Destek